Gizlilik ve Çerez Politikası

1- Hazırlandığı tarihte itibaren kullanıcı sözleşmesi olarak kabul edilecek olan iş bu sözleşme https://www.vitiligonedir.com/internet sitesi ile kullanıcıları arasında yapılacak bir sözleşme olarak hazırlanmıştır. https://www.vitiligonedir.com/internet sitesine üye olmak isteyen kullanıcıların üye oldukları anda site ile kullanıcının ortak elektronik ortamda aynı anda imzaladıkları bu sözleşme sayesinde kullanıcı ve sitenin birbirlerine karşı taşıdıkları yasal sorumlulukları ihtiva eder.

 

            Sözleşmeyi imzalayan ve onaylayan kullanıcılar gerçek veya tüzel kişi kullanıcıları olabileceği gibi bu kullanıcıların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Üye bu sözleşmeyi imzalamakla sözleşmeye aykırı olarak beyanda bulunup 18 yaşın altında olduğu halde aksini beyan ederse yasalar önünde hukuki ve cezai yaptırımı kabul etmiş olduğunu, https://www.vitiligonedir.com/ sitesinin bu bağlamda herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı sözleşmeyi imzalamak ve onaylamakla bu sözleşmenin tamamını okuduğunu, tüm içeriğini anladığını, içeriğindeki tüm kuralları ve hükümleri kabul ettiğini beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

             

 2-KULLANICILARIN ALIŞVERİŞ YAPARKEN UYMASI GEREKEN SİTE İÇİ KURAL VE KOŞULLAR

             

            https://www.vitiligonedir.com/ sitesine üye olacak kullanıcı siteye yapacağı ilk üyeliğini alıcı kullanıcı vasfı ile yapabilecektir. Alıcı kullanıcı vasfı sitenin üyelerine verdiği bir unvandır ve site sadece bu vasıftaki üyeleri kabul etmektedir.

 

 Alıcı Kullanıcı Olarak Vasfedilen Kullanıcıya Ait Haklar

 

 Alıcı Kullanıcı

 

            Alıcı kullanıcı olarak vasfedilen kullanıcıların https://www.vitiligonedir.com/internet sitesinden alabileceği ürünler sitenin satışa sunduğu ürünler ile sınırlıdır. Site ile yapılan anlaşma sitenin sattığı ürünlerle sınırlıdır. Stok ve pazarlama imkânları ile sınırlı bulunan ürünlerin satışı için sitede kullanılan görseller ile ürünlerin gerçek görünümleri farklılık gösterebilmektedir. Alıcı kullanıcı https://www.vitiligonedir.com/ internet sitesinde satışa sunulmuş olan ürünlerle ilgili tüm görsel, tasarım, sitenin kullanım özelliklerinin siteye ait olduğunu, ürünün etiketinin bulunduğu ve sitede satılan bu ürünlerin ve diğer zikredilen hususların şirketin izni olmadan kullanmayacağını imzaladığı sözleşme ile baştan kabul etmektedir.

 

            Alıcı kullanıcının sözleşme kurallarına aykırı davranması ve sitenin satışa sunulan ürünlerini izinsiz teşhir etmesi vs. gibi uygulamalar ile kullanması halinde site duruma müdahale ederek kullanıcının sözleşmesini askıya alarak hakkında yasal takibat başlatabilecektir. Alıcı siteye üye olduktan sonra verdiği sipariş sayesinde ürünün nitelik, ücret, teslimat gibi konularda sahip olduğu özellikleri ayrıca kabul etmiş olmaktadır.

 

            Alıcı kullanıcıların https://www.vitiligonedir.com/ internet sitesinden alışveriş yapmak için kredi kartını kullanmaları bir zorunluluktur. Sipariş verip alım gerçekleştirilen ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır. Alıcı kullanıcının alımdan vazgeçme hakkı bulunmamaktadır.

             

 3-Alıcı kullanıcı sözleşmeyi imzaladığı anda yapacağı alışverişlerde kendi hür akli dengesini kullanabilecek yetkinlikte olduğunu da beyan etmiş demektir. Akıl hastalıkları ile ilgili olarak yaşanacak olumsuzluklardan https://www.vitiligonedir.com/ sitesi sorumluluk kabul etmeyecektir.

             

 4-Fiyatlandırma: https://www.vitiligonedir.com/sitesi satışa sunduğu ürünlerin fiyatını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

 

 

 

 · Öncelikle siparişinizi aldığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz. İade işleminiz ile ilgili iletişim bilgilerinden yararlanarak öncesinde bilgi verebilirsiniz. Bu durum ürün iade ve sonrasında ürün değişimi gibi işlemlerin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.

 

 · İade ettiğiniz ürün eksiksiz, orijinal faturasıyla, hasar görmemiş, kullanım sonucu zarar görmemiş ve sipariş numarasıyla gönderdiğinizden emin olmalısınız.

 

 · Kargo dâhil edilmeden ürün fiyatı + KDV ile gönderi yapmalısınız.

 

 · İade değil de değişim yapmak istiyorsanız yine yukarıda bulunan şartlar yerine getirilerek başvuruda bulunulacaktır.

 

            Kargo garantisi ve iade şartları olan, bunların yanında kapıda ödeme seçeneği bulunan siteden gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri numarasıyla da sorularınız, önerilerinizi, şikâyetlerinizi dile getirebilir hatta ürünlerin kullanım ve üretiminde sizlerde katkıda bulunmuş olursunuz. İletişim numaralarını site aracılığıyla edinebilirsiniz.

 

 

 

Sepete Eklendi.Sepete Git