Hakkımızda

Vitiligo ve benzeri cilt rahatsızlıkları için kaliteli ve etkin çözümler sunmayı hedefleyen firmamız bu alanda yaptığı çalışmalar ile cilt rahatsızlıklarından muzdarip bireylerin yaşam kalitelerini yükseltici ve vücut görünümlerini güzelleştirici ürünler geliştirmektedir.

Firmamızın kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar elde eden ürünü olan Vitili krem binlerce kişi tarafından tercih edilen cilt bakım ürünü haline gelmiştir. Uzman kadromuz tarafından detaylı ve özenli bir biçimde geliştirilen krem ürünümüz herhangi bir nedenden ötürü ciltlerde oluşan renk tonu farklılıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Sağlıkta kalitenin adresi olan ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan firmamız sekiz senelik deneyimi ile sadece ülkemizde değil diğer dünya ülkelerinde de aranılan firma konumunda yer almaktadır.

Derma Kozmetik olarak ürettiğimiz cilt bakım ürünleri, başta cilt lekeleri şikayeti olan bireyler olmak üzere sağlıklı ve genç bir cilt yapısına sahip olmak isteyen her kişinin tercih ettiği ürünler arasındadır.

 

Sepete Eklendi.Sepete Git